Сфери бізнесу

Platinum Plaza

PLATINUM PLAZA – це офісно-торгівельний центр європейського рівня, що розташований в історичному і діловому центрі Харкова. Будівля з неординарною видатною архітектурою на першій лінії вул. Сумської поряд з головним майданом міста, поза сумнівом, є візитною карткою Харкова і займає унікальне місце серед сучасних комерційних об'єктів.

PLATINUM PLAZA поєднує в собі торгівельну галерею, бізнес-центр класу «В+», затишний внутрішній дворик, підземний паркінг і елементи супутньої інфраструктури.

Торгівельна частина комплексу знаходиться на першому поверсі, зустрічає відвідувачів на вул. Сумській і запрошує пройти до внутрішнього дворика. Всередині дворика магазини розташовуються довкола скульптурного саду, світломузичного фонтану, стильного лаунж-кафе і місця для проведення виставок, концертів і інших суспільних подій. Тут також знаходиться вхід в популярну галерею «АВЕК», прямий вхід з вул. Мироносицької, входи з гостьової стоянки і підземного паркінгу.

Бізнес-центр займає з 2-го по 6-й поверхи. Лобі зона розташована всередині торгівельної галереї та сполучена з лаунж-кафе. В бізнес-центрі представлені різні приміщення вільного планування, що дозволяють планувати й використовувати їх найзручнішим чином. До складу бізнесу-центру входить конференц-зал і бізнес-ресторан, ці об'єкти розташовані на третьому поверсі і виходять вікнами на вул. Сумську.

Будівля обладнана сучасними багатозонними системами вентиляції і кондиціонування, оптико-волоконними і телекомунікаційними мережами високої пропускної спроможності, організована ефективна охорона і система роздільного доступу до приміщень. Інженерні системи інтегровані в систему автоматичної диспетчеризації, а використання сучасних автоматизованих систем і технологій дозволяє оперативно координувати роботу будівлі і досягти приблизно 40% економії витрат на комунальні послуги.

PLATINUM PLAZA – офісно-торгівельний центр, орієнтований на статусні компанії, для яких важливий рівень, комфорт об'єкту і його імідж. Ми пропонуємо нашим партнерам свободу вибору, свободу в реалізації їх концептів і рішень і можливість високоефективного ведення бізнесу в нашому центрі.